Ilustracja

Inhalacje nie tylko dla chorych

Inhalator doskonale sprawdza się przy przeziębieniach, katarach, stanach zapalnych zatok, oskrzeli, krtani, tchawicy, astmie itp. – to oczywiste!

Zanieczyszczone powietrze, pyły bardzo obciążają układ oddechowy, wpływają na jakość i długość życia. Smog, zanieczyszczenia, wysuszone powietrze, „drapanie w gardle”, uczucie zmęczenia, senność, zaburzenia koncentracji, rozdrażnienie …
Szczególnie cierpią małe dzieci, osoby starsze i osłabione.

Toksyny w płucach mogą być przyczyną różnych stanów zapalnych dróg oddechowych, astmy, przeziębień i niedotlenionej krwi. Z kolei brak tlenu we krwi to przyczyna wielu poważnych chorób, w tym niewydolności serca i zawałów.

Układ oddechowy każdego z nas jest stale narażony na wdychanie zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, alergenów i drobnoustrojów chorobotwórczych. W usuwaniu tych zanieczyszczeń oraz zalegającego w drogach oddechowych śluzu pomocne są inhalacje.

Oczyszczanie płuc jest szczególnie wskazane palaczom, mieszkańcom miast, w szczególności małym dzieciom, osobom regularnie cierpiącym na choroby dróg oddechowych, przy alergii, chronicznym zmęczeniu oraz w profilaktyce i leczeniu schorzeń sercowo-naczyniowych.
Regularne inhalacje solankowe poprzez wydajne inhalatory wspierają układ oddechowy, niwelują skutki zanieczyszczeń powietrza, zapobiegają infekcjom.