Kim jesteśmy

Polska marka OMNIBUS

Jesteśmy zespołem pasjonatów swojej pracy. Pracujemy z oddaniem nad ciągłym udoskonalaniem produktów wsperających układ oddechowy, wdrażamy najbardziej nawet szalone pomysły naszych techników.
Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, dbałość o jakość produktów, uwzglednianie potrzeb klienta i znajomość tematu nebulizacji pozwala nam na dzielenie się swoją wiedzą, rozpowszechnianie rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat nebulizacji.
Profesjonalnie doradzimy w wyborze sprzętu, podpowiemy prawidłową technikę inhalacji, pomożemy przy problemach technicznych.

Inhalatory marki OMNIBUS są urządzeniami do terapii dróg oddechowych zgodnymi z polskimi i europejskimi normami dotyczącymi układów nebulizujących stosowanych do podawania ludziom leków w postaci aerozolu przez układ oddechowy: EN 13544-1:2007 (Respiratory Therapy Equipment – Part 1 Nebulizing Systems and Their Components).

Propozycja współpracy:

Z myślą o dostępności najwyższej jakości produktów na rynku zapraszamy Dystrybutorów, hurtownie i sklepy medyczne do współpracy. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie, zapewniamy doskonałe warunki cenowe, błyskawiczne dostawy, profesjonalny i przyjazny użytkownikowi serwis, materiały promocyjne, itp.
Dbamy o jakość oferowanych produktów, dostarczamy je zawsze z certyfikatami i instrukcją obsługi w j.polskim.