Kim jesteśmy

Polska marka OMNIBUS

Jesteśmy zespołem pasjonatów swojej pracy. Pracujemy z oddaniem nad ciągłym udoskonalaniem produktów wsperających układ oddechowy, wdrażamy najbardziej nawet szalone pomysły naszych techników.
Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, dbałość o jakość produktów, uwzglednianie potrzeb klienta i znajomość tematu nebulizacji pozwala nam na dzielenie się swoją wiedzą, rozpowszechnianie rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat nebulizacji.
Profesjonalnie doradzimy w wyborze sprzętu, podpowiemy prawidłową technikę inhalacji, pomożemy przy problemach technicznych.
Mamy nadzieję, że przyczyniamy się do szerzenia większej wiedzy na temat nebulizacji.

 

Naszym celem jest edukacja osób zainteresowanych prawidłową techniką inhalacji oraz korygowanie „mitów” i nieprawdziwych informacji na temat nebulizacji.

 

Inhalatory marki OMNIBUS są urządzeniami do terapii dróg oddechowych zgodnymi z polskimi i europejskimi normami dotyczącymi układów nebulizujących stosowanych do podawania ludziom leków w postaci aerozolu przez układ oddechowy: EN 13544-1:2007 (Respiratory Therapy Equipment – Part 1 Nebulizing Systems and Their Components).

 

Propozycja współpracy:

Z myślą o dostępności najwyższej jakości produktów na rynku zapraszamy Dystrybutorów, hurtownie i sklepy medyczne do współpracy. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie, zapewniamy doskonałe warunki cenowe, błyskawiczne dostawy, profesjonalny i przyjazny użytkownikowi serwis, materiały promocyjne, itp.
Dbamy o jakość oferowanych produktów, dostarczamy je zawsze z certyfikatami i instrukcją obsługi w j.polskim.